ДОНПРАЙМ, ПП
Область пошуку:
ДОНПРАЙМ, ПП
Дніпро, ул. Калиновая, д. 8, офис 24
Фото 1 Шланги з полівінілхлориду, шланги ПВХ 87471

Шланги з полівінілхлориду, шланги ПВХ

21 грн
Купити
Код 87471
Постачальник ДОНПРАЙМ, ПП
Сайт постачальника www.donprime.com.ua
Країна виробник Італія,Польща,Чехія
Одиниця виміру 1 м. пог.
Оцінка

Опис

Шланги з полівінілхлориду, шланги ПВХ призначені для:

  • Системи вентиляції - виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ) з армуванням з жорсткого ПВХ або металевого дроту. Шланги даного напрямку виділяються своєю легкістю, чудовою гнучкістю, стійкістю до механічних впливів і доступною ціною.
  • Водопостачання, системи каналізації (шланги напірно- усмоктувальні) - шланги для водопостачання і каналізації виробляють з м'якого ПВХ різної товщини армованого жорсткою ПВХ спіраллю. Дані рукава відмінно підходять для перекачування і зливу різного роду рідин.
  • Деревообробки - шланги представлені з ПВХ посилені спіраллю ПВХ або металевою спіраллю. Дані шланги відрізняються стійкістю до абразивних частинок і механічних впливів. Можуть застосовуватися на рухомих частинах машин і агрегатів.
  • Нафтопродуктів (Шланги маслобензостійкі МБС) - шланги для нафтопродуктів виробляють із спеціального полівінілхлориду і гуми стійкої до дії високооктановими бензинами і армуються жорсткої ПВХ спіраллю або металевим дротом. шЛПНГІ виготовлені в антистатичному варіанті мають запаювання з мідного дроту для відводу статичної електрики, що підвищує безпеку у використанні при перекачуванні легкозаймистих продуктів.
  • Машинобудування (шланги РВД, хіміческістойкіе, високотемпературні шланги) - в даній області представлений великий вибір шлангів різних конструкцій. Діапазон діаметрів від 2 до1000 мм допоможе втілити будь-яку інженерну думку при проектуванні агрегатів майбутніх машин.
  • Сільського господарства - шланги для сільського господарства поділяються на два типи, шланги для рідин і шланги для пневмотранспорту. Перший тип шлангів виготовляється з ПВХ армовані ПВХ, металевою або ниткової спіраллю. Другий виготовлений з ПВХ армованого ПВХ або металевою спіраллю і має високий рівень абразівостойкості.
  • Харчової промисловості - харчові шланги виготовляються з харчового, пластіфіката, не впливає з більшістю хімічних реагентів. Дана продукція має висновок СЕС Україні про придатність до використання з харчовими продуктами.
  • Хімічних продуктів, відходів шламу - шланги представлені в даній підгрупі відрізняються хімічної та механічної стійкістю. ПВХ пластіфікат застосовуваний при виробництві даних рукавів стійкий до великої кількості хімічних реагентів, атмосферних впливів і УФ випромінювання

Особливості та переваги:

Полівінілхлорид - це матеріал, який характеризується міцністю, гнучкістю, здатністю гасити вібрацію і не піддається корозії. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральним маслам, багатьом кислот і розчинників.

Конструкція:

Основу конструкції трубопроводу складає спіраль виготовлена з обмедненной пружинного дроту або ПВХ, яка з'єднується еластичним покриттям з полівінілхлориду.

 • Товщина поволоки: 1,2 - 7,5 мм, в залежності від діаметру труби.
 • Товщина еластичної стінки: 1,0 - 9,0 мм.

Розміри:

 • Діапазон діаметрів: 10 - 650 мм.

 • Довжина: від 3 м до 50 м,

Властивості:

Полівінілхлорид є хімічно стійким матеріалом, який не піддається корозії. Характеризується здатністю гасіння вібрації. Внутрішня стінка трубопроводу гладка, що дозволяє знизити силу тертя. Важливими властивостями полівінілхлориду є мала вага і висока гнучкість. Важкий тип характеризується протидією зносу. Придатний до використання від високого робочого тиску до вакууму. Полівінілхлорид використовується для транспортування продовольчих матеріалів.

 • Діапазон температур: -15 ° С - 70 ° С.

 • Колір: напівпрозорий з видимої спіраллю.

 • Має високу хімічну стійкість.

_______________________________________________________________________________________________

Більш повна інформація на сайті: Доставку інструменту по Україні здійснюємо протягом 1-2 діб після замовлення, вантажоперевізниками Нічний-Експрес, Автолюкс, САТ, Гюнсел і т. д.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції